• دپارتمان پژوهش

اگر کمی در اکوسیستم استارت آپی مشهد فعالیت کرده باشید تا به حال اسم معدنچیان ایده به عنوان شرکتی نوپا و فعال در حوزه نوآوری باز به گوشتان خورده است دپارتمان پژوهش گویی برادر دو قلو معدنچیان ایده است . دپارتمان پژوهشی نیک سی با رویکردی متفاوت سعی در رفع تمام نیازهای افراد ایده پرداز جامعه دارد. سیستم کنونی کشور به گونه طراحی شده که سازمان  هایی مانند آموزش و پرورش و … حکم کنند که تمام رستوران های کشور یک نوع غذایی را داشته باشند و غذایی دیگری به مشتری ندهند اما معدنچیان ایده با تلفیق کردن روش های مرسوم در کشور های دیگر و جامعه سازی و فرهنگ سازی و بهبود آن ها بر اساس شرایط کشور سعی در شکست قالب کلی و قدیمی رایج در کشور کرده است .

  • قبلا چه کردیم :

دپارتمان پژوهش گروه نیک سی تا چندی پیش با نام معدنچیان ایده در اکوسیستم استارت آپی ایران فعالیت می کرد. حال معدنچیان ایده در دوران کرونا با برگزاری رویداد های خود به صورت تماما آنلاین در پلتفروم استریم اختصاصی نیک سی فعال خواهد بود. تا قبل از همه گیری کرونا رویداد های بارش فکری معدنچیان ایده در دفتر کوه‌سنگی پارک علم فناوری برگزار می شد و این سامانه تا شهریور ماه سال 1398، 3 رویداد عمومی خود را با محوریت باز آفرینی شهری، بهبود خدمات رسانی شهرداری مشهد و توسعه و باز آفرینی خدمات شرکت های مسافربری برگزار کرده است.

  • سرنوشت معدنچیان ایده چه می شود :

معدنچیان ایده با اخذ نمره کامل از جشنواره جوان خوارزمی و کسب مقام هفتم از مسابقه استارت آپ های خلاق نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تصمیم به توقف فعالیت خود به علت ایجاد مهلت بازیابی انرژی اعضای فعالی که در طول شش ماه فعالیت شبانه روزی در سامانه تمام وقت خود را بر روی آن گذاشته اند. معدنچیان ایده بدون اعضای فعال خود دیگر معدنچیان ایده نیست پس تمام فعالیت های شرکت تا زمان امادگی افراد عضو به تعلیق در می آید .

  • دپارتمان پژوهش نیک سی قرار است چه کند :

سامانه معدنچیان ایده از ابتدای فعالیت خود در شانزده حوزه تخصصی فعالیت خود را شروع کرد اما هیچ گاه وارد حوزه آموزش با گرایش نوآوری‌باز نشد بعد تعلیق فعالیت های سامانه معدنچیان ایده بخش آموزش معدنیچان ایده با نام دپارتمان آموزش زیر برند نیک سی فعالیت خود را آغاز کرده است. فعالیت های این دپارتمان در هدف افزایش سطح خدمات گروه آموزشی نیک سی در حوزه آموزش است .

 

تعدادی از همراهان در مسیر پیشرفت

توصیه ما برای استفاده ازخدمات آموزشی حوزه طراحی و… همیار آکادمی است.